Wszystkie zajęcia zaczynam od konsultacji indywidualnej, która pozwala na precyzyjne ułożenie programu szkoleniowego. Takie spotkanie, pomaga w określeniu kondycji psychicznej i fizycznej psiaka. Jest ono niezbędne nie tylko dla mnie, aby właściwie dobrać metody pracy, ale również ułatwia Wam – opiekunom zrozumieć zachowania psa prezentowane zarówno w  w domu jak i na spacerze.

Szkolenia jakie prowadzę są przede wszystkim skierowane do ludzi. Pies nie zmienia się sam, jeśli jego opiekun będzie miał nadal złe nawyki. Każdy właściciel psa powinien przygotować się na mnóstwo nowej wiedzy oraz systematyczne, codzienne ćwiczenia.

Uczę porozumienia się z psem, zrozumienia jego potrzeb i możlowości zamiast posłuszeństwa.

Na każdych zajęciach zwracam nieustannie uwagę na rozumienie zachowania psa. Doświadczony opiekun z czasem samodzielnie, trafnie odczytuje sygnały wysyłane przez czworonoga, co przyczynia się do wzmocnienia więzi, dzięki której codzienne wspólne życie  staje się niezwykle interesujące.

Na konsultację zawsze przyjeżdzam do domu psa gównie na terenie Warszawy i okolic (Wawer, Wesoła, Sulejówek, Duchnów, Józefów, Otwock, Mińsk Mazowiecki). Zajęcia odbywają się w Sępochowie koło Kołbieli, czyli ok 15-30 min w zależnosci od miejsca zamieszkania psa. Szkolenia są zarówno w trybie indywidualnym, grupowym jak również mieszanym. Spotkania indywidualne mogą odbywać się w okolicy innej niż Sępochów, jeśli wymaga tego zakres pracy psem (warunki miejskie, większe rozproszenie). 

Zapraszam do kontaktu 🙂 

 

[pricing_item currency_pos=”right” featured=”0″ title=”Cena zajęć” price=”300″ currency=”zł” link=”/kontakt” link_title=”Zapisz się na zajęcia już dziś” icon=”icon-forward”](+ opłata za dojazd w zależności od miejsca zamieszkania )
Spotkanie trwa 1,5 – 2h
[/pricing_item]