Nowość

Konsultacja on-line

Doświadczenie pokazuje mi, że są problemy, które da się rozwiązać a przynajmniej rozwiać wiele wątpliwości podczas spotkań online

Jakiej pomocy potrzebujesz?

Jestem praktykiem od wielu lat i preferuję przede wszystkim konsultacje na których możemy się spotkać osobiście.  

Doświadczenie pokazuje mi również, że są problemy, które da się rozwiązać a przynajmniej rozwiać wiele wątpliwości podczas spotkań online. To czy będzie jedno czy kilka zależy od zagadnień lub problemów jakie macie z psami albo psy z Wami 😊

Przygarnęliśmy psa – adopciak w domu

Jeśli do Waszej rodziny dołączył psiak, którego historia jest Wam nieznana albo wiecie o nim niewiele a niektóre z zachowań nowego domownika Was niepokoją to zapraszam na spotkanie online.
Dobrze jest wiedzieć na co zwrócić uwagę podczas
budowania relacji z psim domownikami
poznawania sprzętów domowych
nauki zachowania balansu pomiędzy odpoczynkiem i zabawą
poznawania nowych ludzi i psów
nauki czystości
zostawania psa samego w domu
karmienia - sposoby, pory oraz jakoś żywienia
dawania psu wsparcia w sposób zrównoważony, nie doprowadzając do bezradności
Poznawanie przez psa nowego świata bywa wyzwaniem ale gdy trafił do domu w którym żyją ludzie świadomi psich potrzeb będzie Wam ze sobą dobrze. 
Porozmawiajmy zatem o Waszym nowym domowniku 😊

Nowy domownik czyli kolejny pies w rodzinie.

Porozmawiajmy o tym jakie elementy wziąć pod uwagę podejmując decyzję o zaproszeniu kolejnego zwierzaka. Kiedy łączenie psów może wesprzeć a kiedy może zaszkodzić.
A jeśli podjęliście już decyzje ale zastanawiacie się jak wprowadzić nowego psa do domku w którym mieszka już pies lub kot i chcielibyście aby zapoznanie zwierzaków przebiegło spokojnie a w przyszłości nie było między nimi konfliktów zapraszam na spotkanie online. Na te i inne nurtujące Was tematy możemy porozmawiać podczas konsultacji online.

Szczeniak w domu

Jeśli zaprosiliście maluszka do swojego życia to mamy o czym pomówić
nauka czystości na zewnątrz
podgryzanie po rękach i kostkach dzieci i dorosłych
czym i jak często karmić maluszka
zabawa w domu i/czy na spacerze oraz jej intensywność
odpoczynek
zostawanie samemu w domu
Szczenięta to radość ale też wiele niespodzianek nie zawsze przyjemnych. Uczenie się tych istotach to fascynująca przygoda do której zapraszam bo to mój ukochany temat spotkań 😊

Lęk separacyjny

Przeprowadzka rodziny lub samego psa jest często sporym wyzwaniem. Adaptacja do nowego miejsca to proces któremu warto dać czas i uwagę
gdy jesteś w domu pies chodzi za Tobą krok w krok
dyszy i ogromnie się stresuje gdy zaczynasz przygotowania do wyjścia
wyje gdy zostaje sam
załatwia w domu swoje potrzeby
niszczy przedmioty
Bywa, że problem trwa latami ale pies nie wyje, niczego nie niszczy tylko kiedy wracamy do domu jest ogromnie zmęczony i odmawia spaceru lub jest na nim mocno zestresowany. Jeśli zastanawia Was jak jest w życiu Waszego psa, zapraszam na spotkanie online.

Dla kogo jest taka forma spotkań?

dla osób które planują dopiero życie z psem,
dla tych z Was, którzy chcą poszerzyć zakres wiedzy na temat zachowań i życia z psem w każdym wieku i w każdym zakresie
dla tych z Was z którymi się spotkałam i kontynuujemy naukę lub terapię
dla osób z całej Polski i zagranicy też

Jak się odbywa konsultacja?

1.

Lęk separacyjny

Dobrze jest przygotować sobie zestaw pytań/zagadnień aby nic ważnego w trakcie spotkania nie umknęło. Podczas rozmowy zazwyczaj proszę o nagrania zachowań psa i przesłanie ich za pomocą WeTransfer/DropBox/WhatsUp

2.

Układamy plan zmian (terapi)

W zależności od Waszych możliwości. Po spotkaniu w ciągu 48h otrzymujecie podsumowanie z ustalonym planem. Jeśli analizuję nagrania omawiamy je na kolejnym spotkaniu lub wysyłam maila/nagranie z omówieniem w zależności od rodzaju i rozmiaru zagadnienia.

3.

Link do video-calla

Link do spotkania Google Meets zostanie wysłany po wypełnieniu i odesłaniu ankiety

Co mówią moi klienci

Polecam z całego serca! Pierwsza gwiazdka- za cudowne podejście do psów, ale także do ludzi. Przede wszystkim indywidualne, nie tylko do każdego psiaka, ale i każdego człowieka- a u nas dużo i zwierząt i ludzi, każdy z innymi potrzebami i problemami.
Druga za ogromną wiedzę oraz mądrość- skutecznie przekazywaną! Trzecia za praktyczne porady, ćwiczenia i motywację do ich wykonywania. Czwarta za cierpliwość i odpowiedź na każde pytanie. Piąta po prostu za widoczne rezultaty i efekty pracy. Gdybym mogła, dałabym pani Marcie szóstą - za pozytywną energię, bycie wspaniałą osobą oraz po prostu człowiekiem i przyznawaniem się do tego.
Patrycja Kubica i Dessi
Marta i jej psiaki to jest team niezastąpiony i nie do podrobienia! ❤️ Marta jest boskim słuchaczem, mega wyrozumiała i wykazuje duże wsparcie. Nagle wszelkie "problemy" stały się rzeczami, z którymi mam motywację na co dzień pracować i z którymi jest mi łatwiej sobie poradzić.
Bo przecież w relacji z psem chodzi o zrozumienie i po prostu o bycie ze sobą. I ona mi to pokazała 🥰 A psiaki nasze się uwielbiają i są najlepszymi kumplami na świecie 🐶🐺🐾
Dominika Tarabasz i Chica
Gorąco polecam! Jeśli chcecie przemienić się z zagubionego, zestresowanego i niecierpliwego właściciela psa, w świadomego,spokojnego i zrelaksowanego przyjaciela swojego czworonoga, to nie ma do tego lepszej osoby która zrobi to tak profesjonalnie jak Pani Marta.
Określenie "Szkoła rozumienia psa" oddaje istotę tych spotkań. Jesteśmy razem z moim goldenem Bravo bardzo zadowoleni ze spotkań z Panią Martą. Teraz będziemy je kontynuować w celu dalszej socjalizacji Brava z innymi pieskami, w fajnych miejscach tj. np. Pola Mokotowskie, gdzie psy mogą zachowywać się swobodnie, oczywiście przestrzegając przy tym dobrych manier. Pani Marto - jest pani wspaniała !!! Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.
Aleksandra Duchnowska-Grys i  Brawo