Jedną z potrzeb, która jest niezmienna przez całe życie psa jest przebywanie/obcowanie z innymi psami. Podczas takich spotkań inaczej zaspokajają je szczenięta – zabawy, gonitwy – a inaczej psy starsze – zabawy również są super ale wspólne węszenie, tropienie i kopanie jest bezcenne. Najlepszym nauczycielem szczeniąt są starsze, zrównoważone psy, które czuwają nad intensywnością zabaw, asertywnie i konsekwentnie pilnując by maluchy uczyły się zasad panujących w psim świecie. Tych zasad nie może nauczyć psa człowiek. Socjalizacja odbywa się pod okiem ludzi, którzy obserwując również uczą się wiele o swoich podopiecznych. Zatem i na tych spotkaniach każdy uczestnik czerpie wiedzę.
Grupę nauczycieli i uczniów tworzą psy uczestniczące w zajęciach lub zaprzyjaźnione. To bardzo ważny element w życiu i rozwoju psa od szczeniaka po wiek senioralny. Posiadanie grupy psich przyjaciół z którą idzie pies przez życie jest teraz możliwe.

[pricing_item currency_pos=”right” featured=”0″ title=”Cena za spotkanie” price=”60″ currency=”zł” subtitle=”Pakiet 4 spotkań 240 zł.” link_title=”Zapisz się na zajęcia już dziś” icon=”icon-forward” link=”/kontakt”]Spacery odbywają się w różnych miejscach – Międzylesiu, Wesołej, Józefowie, Duchnowie. Trwają min. 60 minut.
Oferta WYŁACZNIE dla klientów Follow The Dog czyli par pies+człowiek, które potrafią się ze sobą komunikować.
Aby dołączyć do spacerowiczów zapraszam do kontaktu telefonicznego.
[/pricing_item]