Jeśli Wasz psiak nie reaguje na przywołanie, jeśli boicie się, że zrobi krzywdę sobie lub innym, jeśli chcecie, aby zmieniła się Wasza relacja w domu lub na spacerze – ciągnie na smyczy, szczeka na mijane psy, jest podekscytowany wszystkim co go otacza – zapraszam do kontaktu.

Wszystkie zajęcia zaczynam od konsultacji indywidualnej, czyli wspólnego spaceru i mojej wizyty w Waszym świecie. Pozwala to nam poznać się lepiej. Wy opowiecie mi, co Was trapi w domu lub/i poza nim. Jeśli człowiek jest gotowy na zmiany to pies na pewno odwdzięczy się tym samym. Uwielbiam te Wasze historie o zaskoczeniach, które te zmiany gwarantują 🙂 Przechodzimy te procesy, gdy się uczymy a dzięki wiedzy się zmieniamy.

Gdy nie macie pomysłu co robić na spacerach a wiecie, że psu potrzebna jest rozrywka zamiast rzucania patyka lub piłeczki, zadzwońcie do mnie. Znajdziemy odpowiednie miejsce na tropienie w Waszej okolicy lub zaproponuję Wam miejsca, które znam. Pójdę z Wami na spacer i zaproponuję zabawy które będą jednocześnie edukacją. Zajęcia trwają 1 – 1,5 h.

[pricing_item currency_pos=”right” featured=”0″ title=”Cena pakietu zajęć” price=”1200″ currency=”zł” link_title=”Zapisz się na zajęcia już dziś” icon=”icon-forward” link=”/kontakt” subtitle=”konsultacja indywidualna + 6 zajęć indywidualnych”][/pricing_item]